Для педагогов и модераторов.

Рознаўзроставая група (2-3)

Дата: 4 февраля 2015 в 10:46, Обновлено сегодня в 07:40

18-22 мая ў рознаўзроставай групе (2-3)  прайшоў   тэматычны  тыдзень   “ Казачная краіна"

11-15  мая ў рознаўзроставай групе (2-3), прайшоў   тэматычны  тыдзень  пад  назвай  “ Кветкі ”

8 мая ў рознаўзроставай групе (2-3), прайшло рад мерапрыемстваў прысвечаных Дню Перамогі

4-8 мая ў рознаўзроставай групе (2-3), прайшоў   тэматычны  тыдзень

27-30 красакавіка ў рознаўзроставай групе (2-3) прайшоў   тэматычны  тыдзень

20-24 красакавіка ў рознаўзроставай групе (2-3) прайшоў   тэматычны  тыдзень  пад  назвай  “Насякомыя

У рознаўзроставай групе (2-3) з 13 па 17 красавіка прайшоў тэматычны тыдзень “Здароўе. Праца ўрача”

6-10 красакавіка ў рознаўзроставай групе (2-3) прайшоў   тэматычны  тыдзень  пад  назвай  “Якасці і ўласцівасці матэрыялаў

У розноўзроставай групе (2-3) праходзяць вясновыя канікулы

З 23 па 27 сакавіка ва рознаўзроставай групе 2-3 гады прайшоў  тыдзень “Дарога. Вуліца. Светлафор”.

З 16 па 20 сакавіка ў рознаўзроставай (2-3 гады) прайшоў тыдзень пад назвай  “Сезонныя змяненні ў прыродзе”

З 2 па 6 сакавіка ў рознаўзроставай групе (2-3 гады) прайшоў тыдзень пад назвай “Вясна. 8 сакавіка

З 24-28 лютага ў рознаўзроставай группе (2-3 гады) прайшоў тыдзень пад назвай “Сям’я.”