Хаю-хай, с вами Schools.by!

Панорама событий

Дата: 29 декабря 2016 в 14:25, Обновлено 3 января 2017 в 12:13

26 декабря учащиеся 8-11 классов приняли участие в новогодней дискотеке "Сон в новогоднюю ночь"

27 снежня адбыўся дабрачынны марафон "Сагрэем дзіцячыя сэрцы"

27 снежня 2016 года навучэнцы 9-11 класаў прынялі ўдзел у дабрачынным марафоне "Сагрэем дзіцячыя сэрцы"

28 декабря в учреждении прошла акция "Безопасный Новый год"

28 декабря учащиеся учреждения приняли участие в районном новогоднем празднике

28 снежня прайшла акцыя "Дапаможам зімуючым птушкам"

29 декабря команды-знатоки учреждения приняли участие в интеллектуальной новогодней игре "Что? Где? Когда?"

30 снежня вучні 6-11 класаў прынялі ўдзел у фотаэкскурсіі "Цікавыя мясціны маёй мясцовасці"

30 снежня для выхавнцаў дзіцячага сада і школьнага лагера была арганізавана тэтральная пастаноўка "Церамок"

2 студзеня ва ўстанове праведзены псіхалагічны занятак "У новы год з добрым сэрцам"